Відвідування шато

“РОМАНТИЧНИЙ ВІДПОЧИНОК В ОТОЧЕННІ ВИНОГРАДНИКІВ”

    Романтичний відпочинок в оточенні виноградників, з неймовірним видом наДніпро в комфортних умовах дарує своїм гостям готель «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького». Здійснити подорож в історію можна, спустившись у винні підвали і прогулявшись вигадливими галереями. Тут можна в буквальному сенсі зануритися в історію, адже 8 винних підвалів зберігають більше 10 000 пляшок, серед яких близько 7 000 вин – рідкі екземпляри.

    Відпочинок в готелі наповнений романтикою і поєднує в собі одночасно еко-туризм, гастро-туризм та історичні екскурсії. Мальовничим парком на території готелю хочеться довго неспішно прогулюватися. Якщо ви втомилися, можете відпочити в одному із затишних гамаків, із яких відкривається захоплюючий вид на Дніпро. Тут можна почитати улюблену книгу з келихом вина і втекти від метушні. Тільки уявіть – в цьому парку, сходами винних підвалів колись ходив сам князь Трубецький і знатні дворяни, поети, письменники. Скільки історичних зустрічей, дегустацій тут відбулося! «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького» наповнене справді історичною, особливою атмосферою.

poseshhenie-shato-vina-trubeckogo-park
poseshhenie-shato-vina-trubeckogo-otel
poseshhenie-shato-vina-trubeckogo-bottle

    Готель ідеально підходить для весіль та торжеств. Згідно за давньою традицією, якщо молодята вип’ють по келиху вина на території виноробні, їхній шлюб буде міцним, і з кожним роком буде набувати нових яскравих та тонких ноток – зовсім як якісне вино! Парадний хол готелю на 400 посадочних місць дозволяє комфортно розмістити гостей, організувати сцену для виступу артистів. Парадний хол знаходиться в старовинному крилі виноробні. Саме тут більше 100 років тому відзначали урочистості знатні дворяни, гості князя Трубецького. Тут є все для організації весілля за всіма канонами вищого суспільства. Шато князя Трубецького кожен рік приймає молодят і організовує розкішні весілля, виїзні весільні церемонії на виноградниках. А які тут чудові локації для фотосесій! Виноградники, історичні підвали, мальовничий вид на Дніпро… Після ретельного відбору саме «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького» обрали в якості локації для зйомок проекту «Серця трьох» Нового каналу. Більш романтичного місця не знайти на всій Україні!

    Бронювання готелю, дегустації, екскурсії, спеціальні заходи, корпоративне обслуговування:
Тел.: +38 (050) 878 47 38 Керуючий відділом туризму

0