Екскурсії

“ЕКСКУРСІЯ ЗАНУРЮЄ ГОСТЕЙ В ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ВИНОРОБСТВА.”

Екскурсія виноробнею (1-2 дні)

    Екскурсія «Виноробним господарством князя П.М. Трубецького» занурює гостей в дивовижний світ виноробства. Тут ви нарешті можете дізнатися, як виробляється вино, і доторкнутися до магії цього воістину чарівного процесу. Екскурсія почнеться там, де, власне, і зароджується вино – на винограднику! Наші досвідчені енологи розкажуть вам все про виноградну лозу, ґрунт та клімат, дадуть вам розгорнуте розуміння того, що таке теруар, і з чого він сформований, а також поділяться знаннями про сортовий склад виноградників. Тут на свіжому повітрі ви прогуляєтеся виноградними плантаціями, насолодитеся чудовою панорамою на Дніпро і побачите як народжується виноград. З виноградників ви переміститеся на виноробню і дізнаєтеся, що процес виробництва вина розподіляється на первинне та вторинне виноробство. Дізнаєтесь все про те, як дбайливо перероблюється виноматеріал, як він витримується та завдяки чому перетворюється в елегантне вино. Екскурсія «Виноробним господарством князя П.М. Трубецького» дозволяє на власні очі побачити весь процес виробництва, ознайомитися з новітніми досягненнями виноробства і побачити сучасне обладнання від провідних європейських виробників. Екскурсовод проведе вас у історичні погреби і розкаже історію «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького», покаже всі цінні колекції та проведе дегустацію.

Діють з 15.05.2020р.
ЦІНИ НА ЕКСКУРСІЇ І ДЕГУСТАЦІЇ
ГУРТОВІ ЕКСКУРСІЇ, від 6 до 40 осіб
умови СТАНДАРТ*, екскурсія без дегустації СТАНДАРТ, екскурсія з дегустацією ПРЕМІУМ, екскурсія з дегустацією
вартість грн з особи 250 350 700
тривалість 1 година 2 години 2 години
кількість зразків вина на дегустацію Х 5 (молоді) 6 ( марочні і вина лімітованої колекції)
дегустаційна закуска Х крекер асорті фермерських сирів, горіхи, мед, гріссіні, антіпасті
* Для груп школярів і студентів – знижка 30%.
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ **, від 2 до 5 осіб
умови VIP-СТАНДАРТ , екскурсія без дегустації VIP-СТАНДАРТ , екскурсія з дегустацією ПРЕМІУМ , екскурсія з дегустацією
вартість, грн/особи 300 500 900
тривалість 1 година 2 години 2 години
кількість зразків вин на дегустацію Х 5 (молоді) 6 ( марочні і вина лімітованої колекції)
дегустаційна закуска Х крекер асорті фермерських сирів, горіхи, мед, гріссіні, антіпасті
* Для гостей готелю — знижка 10% до цін на екскурсіне обслуговування.

Екскурсія на збір урожаю (2-3 дні)

    Якщо ви відвідаєте «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького» восени, в сезон збору і переробки врожаю, вам пощастить побачити весь процес виробництва вина в дії та вдихнути насичені виноградні аромати. За попереднім записом можна навіть взяти участь в зборі врожаю винограду і відчути себе справжнім виноробом!

Історична екскурсія (1-2 дні)

    Любителі архітектури та старовинних замків знайдуть для себе заняття на увесь день! Старовинна архітектура виноробні, хитромудрі підвали, старовинний зал та вид, який відкривається на Дніпро, нікого не залишають байдужими. Руїни замку оповиті безліччю легенд, про які вам обов’язково розкаже екскурсовод. Керівництво «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького» мріє відновити старовинний замок до його первісного вигляду. Хто знає, можливо, через декілька років тут знову будуть проходити звані вечері та бали, а також міжнародні прийоми та дегустації.

Етно-тур (2 дні)

    Коли ви обійдете все виноробне господарство, вирушайте до найближчого села – Зміївка. Це старовинне шведське село, в якому досі живуть вихідці із Швеції, які зберегли всі традиції своєї країни. Тут говорять старошведською і готують страви національної кухні. Декілька років тому тут побував сам Король Швеції! «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького» організовує етно-тури в Зміївку.

Тур Виноробня+заповідник «Асканія-Нова» (2-3 дні)

    Херсонський край багатий на етнічні, природні, кулінарні диковинки. В 60 км від «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького» розташований знаменитий на всю Україну заповідник «Асканія-Нова». Тут мешкають рідкісні види тварин, які представлені в єдиному екземплярі і занесені в Червону Книгу! Заповідником можна прогулятися пішки, або прокататися на автобусі, і навіть здійснити кінну прогулянку. Для маленьких гостей це буде найяскравішим враженням і найкращим подарунком!

Екскурсія на яхті або човні по Дніпру

    Закоханим парам та сім’ям з дітьми сподобається екскурсія Дніпром на човнах таяхтах. Тільки уявіть себе на борту яхти з келихом вашого улюбленого вина від «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького», споглядаючи багряний захід! Прекрасне місце для фотосесій, а також для того, щоб втекти від метушні і зануритися у філософські роздуми та мрії, які неодмінно справдяться!

Еногастрономічний тур (2 дні)

    Справжня подорож в рай гурмана! Окрім класичної програми екскурсії виноробнею з відвідуванням винних погребів 19 сторіччя та виноградників, вас запросять на особливу еногастрономічну дегустацію, де кожному вину «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького» буде акомпанувати спеціалітет місцевої кухні.

    Бронювання готелю, дегустації, екскурсії, спеціальні заходи, корпоративне обслуговування:
Тел.: +38 (050) 878 47 38 Керуючий відділом туризму

0