Відвідування шато

Романтичний відпочинок в оточенні виноградників, з неймовірним видом на Дніпро в комфортних умовах дарує своїм гостям готель «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького». Здійснити подорож в історію можна, спустившись у винні підвали і прогулявшись вигадливими галереями. Тут можна в буквальному сенсі зануритися в історію, адже 8 винних підвалів зберігають більше 10 000 пляшок, серед яких близько 7 000 вин – рідкі екземпляри.

Дегустація

Вино – це продукт, який краще один раз спробувати. Саме тут, в будівлі історичного шато, кожен гість виноробні може побувати на дегустації вин. В дегустаційному залі можна не лише продегустувати всю лінійку вин, але і навчитися підбирати до вин правильні келихи, а також дізнатися про тонкощі еногастрономії і розібратися, як обирати вино до тієї чи іншої страви.

Екскурсії

Екскурсія «Виноробним господарством князя П.М. Трубецького» занурює гостей вдивовижний світ виноробства. Тут ви нарешті можете дізнатися, як виробляється вино, і доторкнутися до магії цього воістину чарівного процесу, відвідати виноградники, шато, галереї винних погребів 19 століття, замок Петра Трубецького, приєднатися до одного з етнографічних, еногастрономічних та інших турів, які організовує виноробня.

Готель

Відвідати «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького», на власні очі побачити просторі виноградники, історичну будівлю виноробні, продегустувати вина в історичному винному погребі – що може бути більш захопливе для справжнього поціновувача вина? Винні тури на господарство Трубецьких доступні для всіх бажаючих. А комфортабельний готель на території запрошує усіх гостей виноробні відпочити та провести незабутній уїк-енд.

0