Шардоне витримане

Ціна: 135.00 грн

 • Сортовий складШардоне.

 • ЕкспозиціяПосадки розташовані на схилі Каховського водосховища в межах Причорноморської западини Східно-Європейської рівнини за координатами 46 градусів 48 хвилин північної широти і 33 градуса 21 хвилину східної довготи.

 • КліматПомірно-континентальний. Сума активних температур повітря вище 10 градусів складає 3300-3400 градусів Цельсія, кількість опадів за період з такими температурами 200-220 мм, протягом року 330-380 мм. Середня тривалість вегетаційного періоду 225-230 днів. Тривалість морозного періоду 85-100 днів. Сума випарів з поверхні ґрунтів складає 320-380 мм.

 • ГрунтПокрив теруара представлений південними слабко гумусово-акумулятивними середньосуглинистими чорноземами.

 • ВиніфікаціяВиноград ручного збору сортують, відділяють від гребню, охолоджйть через теплообмінник до температури 10°С та направлють на пресування. Після пресування сусло направляється у ємність для відстоювання при температурі 10-12°С протягом не менше 24 годин. Освітлене сусло знімається з осаду і зброджується за температури до 15°С у вертикальних термоізольованих ємностях на чистій культурі дріжджів провідних виробників європи спеціально для сорту винограду Шардоне. Зброджений та освітлений виноматеріал декантують з дріждового осаду і направляють на витримку. Витримка проводиться у підвальних приміщеннях за температури від 10 до 15°С у дубовій тарі терміном не менше 6 місяців.Після закінчення терміну витрмки виноматеріал декантують,оклеюють, оброблюють холодом, фільтрують і направляють на холодний стерильний розлив. Вино витримане в нових французьких бочках протягом 6 місяців

 • Дегустаційні заміткиКолір: золотисто-солом’яний відтінок
  Букет: легкий аромат квітів, стиглих фруктів з тонами ванілі
  Смак: м’яке обволікаюче вино з приємною ноткою грейпфрута

 • Гастрономічне поєднанняДобре поєднується з салатом «Капрезе», соте із морепродуктів, куркою гриль, сиром камамбер.

Умови доставки
Кур'єр по Києву
Заказ от 1000 грн. Бесплатно
Заказ менее 1000 грн доставка 59 грн.
— День в день при заказе до 12:00
— На следующий день при заказе после 12:00
Пн.-Пт. 09:00 — 19:00

По Україні * протягом 1-3 днів
На любой склад Новой Почты
Отправка Пн.-Пт.,
По тарифам Новой Почты

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Шардоне витримане”

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Повернутися в магазин