Піно Нуар витриманий лімітована колекція

Ціна: 470.00 грн

 • Сортовий складПіно Нуар.

 • ЕкспозиціяПосадки розташовані на схилі Каховського водосховища в межах Причорноморської западини Східно-Європейської рівнини за координатами 46 градусів 48 хвилин північної широти і 33 градуса 21 хвилину східної довготи.

 • КліматПомірно-континентальний. Сума активних температур повітря вище 10 градусів складає 3300-3400 градусів Цельсія, кількість опадів за період з такими температурами 200-220 мм, протягом року 330-380 мм. Середня тривалість вегетаційного періоду 225-230 днів. Тривалість морозного періоду 85-100 днів. Сума випарів з поверхні ґрунтів складає 320-380 мм.

 • ГрунтПокрив теруара представлений південними слабко гумусово-акумулятивними середньосуглинистими чорноземами.

 • ВиніфікаціяВиноград ручного збору сортують та переробляють на лініях італійської фірми Della Toffola з відділеням гребнів. М’язга направляється на бродіння на чистій культурі дріжджів провідних виробників європи спеціально для сорту винограду Піно Нуар у вертикальні термоізольовані вініфікатори зі зрошенням поверхні “шапки” не менше 4 разів на добу, при температурі не вище 32 С. При залишкововому цукрі 10-20 г/дм3 м’язга направляється на пресування, а після чого на доброджування із внесенням чистих культур бактерій преміум селекції для проведення контрольованого яблучно-молочного бродіння. Зброджений та освітлений виноматеріал декантують з дріждового осаду і направляють на витримку. Витримка проводиться у підвальних приміщеннях за температури від 10 до 15 С у дубовій тарі терміном не менше 9 місяців.Після закінчення терміну витрмки виноматеріал декантують,оклеюють, оброблюють холодом, фільтрують і направляють на холодний стерильний розлив. Розлите у пляшки вино направляється на пляшкову витримку горизонтально у підвальних приміщеннях за температури від 10 до 15 С. Вино вироблене лімітованою серією. Добірний виноград для цього вина збирався з ділянки в 2 га. Врожайність обмежувалася в 45 ц/га. Вино витримане 12 місяців у французьких бариках.

 • Дегустаційні заміткиКолір: прозорий рубіновий, з яскраво-червоним відблиском.
  Аромат: гармонійний букет з відтінками стиглих чорних та червоних ягід, фруктів, ванілі, кави та шоколаду.
  Смак: збалансований, шовковистий з тонами сливи, малини, кориці, мокко. У вина чудова танінна структура і тривалий післясмак.

 • Гастрономічне поєднанняНайкраще поєднується при температурі 16-18 °С з качкою, яловичиною, грибними стравами, смаженим тунцем та сирами типу Конте, Ементаль.

Нет в наличии

Відгуки

 1. пино нуар

  шикарне вино

Добавить отзыв

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Повернутися в магазин