Перлина Степу

Ціна: 250.00 грн

 • Сортовий складАліготе 100%

 • ЕкспозиціяПосадки розташовані на схилі Каховського водосховища в межах Причорноморської западини Східно-Європейської рівнини за координатами 46 градусів 48 хвилин північної широти і 33 градуса 21 хвилину східної довготи.

 • КліматПомірно-континентальний. Сума активних температур повітря вище 10 градусів складає 3300-3400 градусів Цельсія, кількість опадів за період з такими температурами 200-220 мм, протягом року 330-380 мм. Середня тривалість вегетаційного періоду 225-230 днів. Тривалість морозного періоду 85-100 днів. Сума випарів з поверхні ґрунтів складає 320-380 мм.

 • ГрунтПокрив теруара представлений південними слабко гумусово-акумулятивними середньосуглинистими чорноземами.

 • ВиніфікаціяВиноград ручного збору сортують, відділяють від гребню, охолоджйть через теплообмінник до температури 100 С та направлють на настоювання на м’яззі протягом 10-12 годин, потім пресування. Після пресування сусло направляється у ємність для відстоювання при температурі 10-120 С протягом не менше 24 годин. Освітлене сусло знімається з осаду і зброджується за температури до 150 С у вертикальних термоізольованих ємностях на чистій культурі дріжджів провідних виробників європи спеціально для сорту винограду Аліготе. Зброджений та освітлений виноматеріал декантують з дріждового осаду і направляють на витримку. Витримка проводиться у підвальних приміщеннях за температури від 10 до 150 С у дубовій тарі терміном не менше 1,5 року. Під час витримки проводиться дві відкриті переливки та одна закрита. Після закінчення терміну витрмки виноматеріал декантують,оклеюють, оброблюють холодом, фільтрують і направляють на холодний стерильний розлив.

 • Дегустаційні заміткиВино витримане в нових французьких бочках протягом 18 місяців
  Колір: темно-золотистий
  Букет: аромат польових квітів та фруктів з нотками груші, ванілі та спецій
  Смак: щільне, насичене вино з відмінним балансом кислотності і дуже тривалим післясмаком

 • Гастрономічне поєднанняЛазанья з морепродуктами, індичка.

Умови доставки
По Україні протягом 1-3 дні

Замовлення від 1000 грн безкоштовно
Замовлення до 1000 грн., по тарифу перевізника
Перевізник: Нова пошта.
Відправка пн, ср, пт.

Відгуки

 1. Сергій Деонізович

  Вино приємно здивує своїм фруктовим післявкуссям .Чудово підходить для морепродуктів. Раджу спробувати

Добавить отзыв

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Повернутися в магазин