Наддніпрянське

Ціна: 270.00 грн

 • Сортовий складРислінг 100%

 • ЕкспозиціяПосадки розташовані на схилі Каховського водосховища в межах Причорноморської западини Східно-Європейської рівнини за координатами 46 градусів 48 хвилин північної широти і 33 градуса 21 хвилину східної довготи.

 • КліматПомірно-континентальний. Сума активних температур повітря вище 10 градусів складає 3300-3400 градусів Цельсія, кількість опадів за період з такими температурами 200-220 мм, протягом року 330-380 мм. Середня тривалість вегетаційного періоду 225-230 днів. Тривалість морозного періоду 85-100 днів. Сума випарів з поверхні ґрунтів складає 320-380 мм.

 • ГрунтПокрив теруара представлений південними слабко гумусово-акумулятивними середньосуглинистими чорноземами.

 • ВиніфікаціяВиноград ручного збору сортують, відділяють від гребню, охолоджйть через теплообмінник до температури 10°С та направлють на настоювання на м’яззі протягом 10-12 годин, потім пресування. Після пресування сусло направляється у ємність для відстоювання при температурі 10-12°С протягом не менше 24 годин. Освітлене сусло знімається з осаду і зброджується за температури до 15°С у вертикальних термоізольованих ємностях на чистій культурі дріжджів провідних виробників європи спеціально для сорту винограду Рислінг. Зброджений та освітлений виноматеріал декантують з дріждового осаду і направляють на витримку. Витримка проводиться у підвальних приміщеннях за температури від 10 до 15°С у дубовій тарі терміном не менше 1,5 року. Під час витримки проводиться дві відкриті переливки та одна закрита. Після закінчення терміну витрмки виноматеріал декантують,оклеюють, оброблюють холодом, фільтрують і направляють на холодний стерильний розлив. Вино витримане в нових французьких бочках протягом 18 місяців

 • Дегустаційні заміткиКолір: світло-золотистий із зеленкуватими відблисками
  Букет: нотки ванілі, цитрусових та горіха
  Смак: тіло середньої інтенсивності з м’якою кислотністю

 • Гастрономічне поєднанняРиба у вершковому соусі, морепродукти гриль.

Нет в наличии

Повернутися в магазин