Князь Трубецкой

Ціна: 250.00 грн

 • Сортовий складКупаж сортів винограду Мерло та Каберне.

 • ЕкспозиціяПосадки розташовані на схилі Каховського водосховища в межах Причорноморської западини Східно-Європейської рівнини за координатами 46 градусів 48 хвилин північної широти і 33 градуса 21 хвилину східної довготи.

 • КліматПомірно-континентальний. Сума активних температур повітря вище 10 градусів складає 3300-3400 градусів Цельсія, кількість опадів за період з такими температурами 200-220 мм, протягом року 330-380 мм. Середня тривалість вегетаційного періоду 225-230 днів. Тривалість морозного періоду 85-100 днів. Сума випарів з поверхні ґрунтів складає 320-380 мм.

 • ГрунтПокрив теруара представлений південними слабко гумусово-акумулятивними середньосуглинистими чорноземами.

 • ВиніфікаціяВиноград Мерло та Каберне Совіньон ручного збору сортують та переробляють окремо на лініях італійської фірми Della Toffola з відділеням гребнів. М’язга направляється на бродіння на чистій культурі дріжджів провідних виробників європи спеціально для сорту винограду у вертикальні термоізольовані вініфікатори зі зрошенням поверхні “шапки” не менше 4 разів на добу, при температурі не вище 32°С. При залишкововому цукрі 10-20 г/дм3 м’язга направляється на пресування, а після чого на доброджування із внесенням чистих культур бактерій для проведення контрольованого яблучно-молочного бродіння. Зброджений та освітлений виноматеріал декантують з дріждового осаду і направляють на витримку окремо кожен сорт. Витримка проводиться у підвальних приміщеннях за температури від 10 до 15°С у дубовій тарі терміном не менше 6 місяців.Після закінчення терміну витрмки виноматеріал декантують, проводять купажування, направляють на відпочинок, оклеюють, оброблюють холодом, фільтрують і направляють на холодний стерильний розлив. Розлите у пляшки вино закладають на пляшкову витримку горизонтально у підвальних приміщеннях за температури від 10 до 15°С. Витримане в бочках із французького дубу.

 • Дегустаційні заміткиКолір: вино темно-бордового кольору, з дуже насиченою палітрою кольорів
  Букет : характеризується гамою насичених ягідних ароматів, чорносливу, спецій та кави
  Смак: дуже міцний, обволікаючий з тривалим терпким післясмаком, з дуже приємними солодкуватими нотками

 • Гастрономічне поєднанняДобре поєднується з витриманими сирами, стравами із дичини та тушкованим м’ясом.

Нет в наличии

Відгуки

Ще немає відгуків.

Будьте першим, хто залишив відгук на “Князь Трубецкой”

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Повернутися в магазин