Blanc de blancs extra brut

Цена: 560.00 грн

  • Сортовой составШардоне

  • ЭкспозицияПосадки розташовані на схилі Каховського водосховища в Придніпров’ї за координатами 46 градусів 48 хвилин північної широти і 33 градуса 21 хвилину східної довготи.

  • КлиматПомірно-континентальний. Сума активних температур повітря вище 10 градусів складає 3300-3400 градусів Цельсія, кількість опадів за період з такими температурами 200-220 мм, протягом року 330-380 мм. Середня тривалість вегетаційного періоду 225-230 днів. Тривалість морозного періоду 85-100 днів. Сума випарів з поверхні ґрунтів складає 320-380 мм.

  • ПочваПокрив теруара представлений південними слабко гумусово-акумулятивними середньосуглинистими чорноземами.

  • ВинификацияВино виготовлено за класичною технологією шампанізації в пляшці, з винограду зібраного вручну. Перша ферментація проводиться на чистій культурі дріжджів при контрольованій температурі 12-150С Повторна ферментація відбувається безпосередньо в пляшці в історичних підвалах виноробні. Витримка на осаді триває 30 місяців. Ремюаж та дегоржаж проводиться вручну.

  • Дегустационные заметкиКолір: елегантний золотистий колір зі світло солом'яним відблиском.Букет: свіжий, цілісний з відтінками вершкового масла супроводжується бадьорою грою дрібних бульбашок. В ароматі відтінки білих квітів і соковитих фруктів.Смак: яскравий, насичений, з щільною вершковою текстурою, переважно фруктовий з нотами цитрусових і білих фруктів. Післясмак довгий приємний і збалансований.

  • Гастрономическое сочетаниеМ'яке елегантне ігристе вино зі свіжим, мінеральним смаком стане прекрасним супроводом для складних страв з морепродуктів, устриць. Рекомендовано вживати при температурі +6-8°С.

Нет в наличии

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Blanc de blancs extra brut”

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вернуться в магазин