УКРАЇНСЬКЕ ВИНО З ІСТОРІЄЮ

На сьогодні вже завершена реконструкція історичної будівлі виноробні 1900 року звежею та оглядовим майданчиком, в якому обладнано дегустаційні зали, встановлено 8 галерей винних підвалів часів Трубецького, які використовуються для витримки та зберігання вин. На території є готель на 10 номерів та атмосферний парадний хол в старовинному крилі виноробні.

КНЯЗЬ ТРУБЕЦЬКИЙ

Навіть не всі фахівці знають, що вітчизняне виноробство зобов’язане своїмрозвитком не лише князю Леву Сергійовичу Голіцину, але і представнику іншого княжого роду Петру Миколайовичу Трубецькому.

ІСТОРІЯ В ДОКУМЕНТАХ

Унікальні кліматичні умови, склад земель, використання сучасних технологій увиноградарстві та виноробстві швидко принесли результат. Вже у 1900 році на всесвітній винній виставці у Парижі Рислінг виноробного господарства П.М. Трубецького – єдиний за всю історію вітчизняного виноробства – був удостоєний «Гран-прі».

ПАМ’ЯТІ КНЯЗІ

Найближча перспектива для вітчизняного виноробства очікується найблискучіша,у якій почесне місце відведене правильній культурі із застосуванням найсучасніших технічних прийомів і вибором найкращих лоз.

0